Saziņa

Sūtīt

Ideāls piedāvājums pasākumu organizatoriem

Kas mēs esam?

BezRindas.lv ir viens no Latvijas vadošajiem pasākumu biļešu pārdevējiem. Mūsu priekšrocības ir pārsteidzoši izdevīgie finanšu noteikumi un moderni, augstas veiktspējas tehnoloģiskie risinājumi, kurus mēs nepārtraukti uzlabojam ar mērķi nodrošināt biļešu pirkšanu un kontroli tik ērtu, cik vien tas ir iespējams.

Mēs kā savu galveno uzdevumu esam izvēlējušies būt par visizdevīgāko sadarbības partneri pasākumu biļešu pārdošanā. Tāpēc esam izstrādājuši IDEĀLU biļešu pārdošanas piedāvājumu, kuru Tev noteikti vajadzētu izmantot!

Sadarbības procentu likme no 3 - 0.5%

Veicot biļešu pārdošanu ar apgrozījumu 1 kalendārajā mēnesī virs 10 000 EUR, komisijas maksa nākamajiem pirkumiem tiek samazināta.

Apgrozījums (mēnesī)

Komisijas procents*

Apgrozījumam līdz 10 000 EUR

10 001 EUR - 12 000 EUR

12 001 EUR - 14 000 EUR

14 001 EUR - 16 000 EUR

16 001 EUR - 18 000 EUR

18 001 EUR - ...

3%

2.5%

2%

1.5%

1%

0.5%

* Komisijas maksai papildus tiek ieturēta banku norēķinu un transakciju apstrādes maksa 4% apmērā. Kā komisijas, tā banku norēķinu un transakciju apstrādes maksai tiek piemērots PVN atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Vienam pasākumu organizatoram pievienojot vairākus pasākumus, pārdoto biļešu apgrozījums uz visiem pasākumiem summējas.

Piemērs: esat pievienojuši BezRindas.lv 2 pasākumus, ar kuriem no 1. marta līdz 31. martam esat sasnieguši 14 500 EUR lielu apgrozījumu. Rezultātā par 10 000 EUR no šīs summas tiek ieturēta standarta komisija 3% apmērā (plus PVN), no 2000 EUR tiek ieturēta komisija 2.5% (plus PVN), no nākamajiem 2000 EUR – 2% (plus PVN), bet no atlikušajiem 500 EUR - 1.5% (plus PVN).

BezRindas.lv sistēma ir gatava apkalpot ļoti daudzus pircējus vienlaicīgi

Daudziem pasākumu organizatoriem ir svarīgs biļešu pārdošanas sākums, kad notiek intensīva biļešu pirkšana. BezRindas.lv sistēma ir veidota tā, lai tā būtu izturīga lielas noslodzes gadījumā.

Mēs nepiemērojam biļešu pārdošanas maksu!

Mēs cienām savus pircējus, tāpēc biļešu tirdzniecībai nepiemērojam papildus maksu. Tas nozīmē, ka pircējam netiek prasītas papildus maksas par biļešu drukāšanu, līdz ar to mūsu klienti ir priecīgāki un apmierinātāki.

Mārketings

Katrs pasākums, kas pievienots biļešu servisa “BezRindas.lv” biļešu tirdzniecības sistēmai, tiek parādīts arī pirmajā lapā. Īpašos gadījumos, atsevišķi vienojoties ar pasākumu organizatoriem, dodam iespēju pievienot arī “mega baneri” sākumlapā, kas nodrošina vēl lielākus pārdošanas apjomus.

SMS biļetes

Papīri mēdz pazust, bet telefons mums līdzi ir vienmēr. Tāpēc BezRindas.lv nodrošina iespēju iegādāties arī SMS biļetes. Taču šīs biļetes neietver svītru kodu, tāpēc to pārbaude nav iespējama ar biļešu skeneriem, bet gan tikai veicot pārbaudi pēc saraksta, kas ir pieņemami nelieliem pasākumiem. Turklāt SMS biļete ir ekoloģisks un videi draudzīgs biļešu formāts.

Biļešu cenu variācijas

BezRindas.lv sistēma nodrošina neierobežoti plašas biļešu cenu variācijas iespējas - gan atkarībā no biļešu veida, gan sēdvietas atrašanās, gan arī dažādas atlaides skolēniem, studentiem, pensionāriem, atlaižu un privilēģiju karšu īpašniekiem u.tml.

Dažādas biļešu kontroles iespējas

BezRindas.lv piedāvā profesionālus un modernus biļešu svītru kodu skenerus, ar kuriem var ātri un ērti veikt biļešu derīguma pārbaudi. Turklāt, ja pasākuma biļešu pārdošanas apjoms pārsniedz 1000 Ls, divus biļešu skenerus BezRindas.lv nodrošina bez maksas. Papildus tam par nelielu maksu ir iespējams nomāt tik biļešu skenerus, cik vien Jums ir nepieciešams. Taču, ja biļešu pārdošanas apjomi ir nelieli, biļešu kontroli ir iespējams veikt arī pēc saraksta, kuru Jūs bez maksas varat izdrukāt no sava biļešu pārdevēja profila BezRindas.lv sistēmā.

Bezmaksas reklāma sociālajos tīklos

Lai veicinātu pasākumu biļešu pārdošanu, mūsu darbinieki ne tikai informē mūsu sekotājus sociālajos tīklos par jaunajiem pasākumiem, bet arī bez maksas izdomā un realizē dažādas ar pasākumiem saistītas reklāmas kampaņas. Piemēram, mēs izveidojam konkursu, kurā ir jāatbild uz kādu ar pasākumu saistītu jautājumu vai arī jāpaskaidro, kāpēc cilvēks grib iet uz attiecīgo pasākumu vai arī vienkārši jānodod tālāk saviem draugiem informācija par pasākumu. Lai veiktu šādas akcijas, vienīgais, kas ir vajadzīgs no Jums - piekrišana un dažas bezmaksas biļetes konkursu uzvarētājam/-iem. Nereti šādās mūsu akcijās piedalās vairāki simti interesentu līdz ar to informāciju par Jūsu veidoto pasākumu saņem ne tikai mūsu sekotāji sociālajos tīklos, bet arī visi viņu draugi un paziņas.

Jebkāda zāles plāna izveides iespēja

Piedāvājam jebkāda zāles un sēdvietu plāna izveidi un pievienošanu BezRindas.lv biļešu tirdzniecības sistēmai.

Interesē? Raksti:
Šis piedāvājums ir spēkā ierobežotu laiku. SIA “Mikromaksājumi” patur tiesības šo piedāvājumu mainīt vai atcelt jebkurā laikā bez iepriekšējas brīdināšanas.