Autobusa e-biļete (skat. papīra e-biļete vai SMS e-biļete) darbojas līdzīgi kā autoostā pirkta autobusa biļete. Biļeti pēc iegādes internetā iespējams izdrukāt vai nosūtīt uz mobilo telefonu kā SMS. Iekāpjot autobusā, Jums būs jāuzrāda biļetes izdruka vai SMS. Starptautiskajiem reisiem biļetei jābūt drukātā  formā un līdzi obligāti jābūt kādam personu apliecinošam dokumentam ar fotogrāfiju. SMS biļete izmantojama tikai iekšzemes autobusu reisos. Autobusa šoferis biļeti pārbaudīs pēc tās koda un salīdzinās to ar reisa pavadrakstā norādītajiem datiem. Ja ir vajadzība biļeti iekļaut grāmatvedībā kā attaisnojošu dokumentu, tad pirkumu veiciet kā juridiska persona, ievadot visus Jūsu uzņēmuma rekvizītus, un pēc biļetes apmaksas nepieciešams to izdrukāt.

Koncerta un kino e-biļete pēc iegādes internetā būs Jums pieejama kā .PDF (Adobe Acrobat Reader) dokuments (paraugu skat. šeit), ko varēsiet izdrukāt vai nosūtīt sev uz e-pastu. Papildus biļetei, jūs saņemsiet arī e-biļetes lietošanas noteikumus. Iegādāto biļeti iespējams izdrukāt ar jebkura tipa melnbaltu vai krāsu printeri uz A4 lapas. Kontrole pie ieejas pasākumā notiks, nolasot svītru kodu, kas atrodas uz e-biļetes.

Svarīgi! Bezrindas.lv e-biļetes ir iespējams iegādāties TIKAI bezrindas.lv un 1188.lv interneta mājaslapās. Nekad neiegādājieties bezrindas.lv e-biļetes no citām personām, pretējā gadījumā tās nebūs derīgas!